Kde hledáte inspiraci

V loňském roce jsem poprvé na vlastní kůži zažila opravdovou sílu plánování a koncentrace na určitou činnost. Všichni jistě známe situace, kdy nevíme, kde nám hlava stojí, všechno si musíme psát, protože jinak na danou věc zapomeneme. I těchto zkušeností mám mnoho :-). Zkuste si upřímně odpovědět na otázku, jak to máte s efektivitou ve Vašich činnostech? Umíte držet kormidla své lodě pevně v rukou?

 

Díky mé pevné vůli, sebekoučování, zaměření se na jednu věc v jeden okamžik a podpoře nejbližších se mohl naplno rozvinout můj sen. I Vy máte právo žít své sny! Je pravda, že jsem své klienty podporovala a pomáhala jim už nějaký ten pátek v odpoledních hodinách po práci, ale svůj opravdový sen jsem prvně žila až koncem léta loňského roku. Nejednou jsem se musela zamyslet a zastavit se, abych mohla překonat překážky a jít si za svým velkým snem. Díky těmto cenným okamžikům vznikly tyto posty (obrázky na facebook), jejichž tvorba mně osobně slouží jako ventil a relax. Později mi došlo, že by mohly takto sloužit i druhým, a tak vznikla komunita lidí na facebooku s názvem Sebekoučování, které má druhé podněcovat k zamyšlení.

 

Dnes jsem se je rozhodla všechny zveřejnit na mém webu, protože je vás mnoho, kteří facebook nevyužíváte. Na jednu stranu mě to těší. Stále je nás mnoho, kteří raději tráví svůj volný čas například četbou knih nebo reálným setkáváním se s přáteli. Na druhou stranu jsem si uvědomila, že chci inspirovat a motivovat i mimo facebook. Věřím, že nahodilé brouzdaly po internetu mohou tyto obrázky také inspirovat k zamyšlení.

 

A tak jsem dnes vytvořila fotogalerii těchto obrázků na mém webu zde. Mnoho z nich vzniklo jako reakce na mé přípěvky v mém blogu. Jiné byly stvořeny jako reakce na mé životní události. Podívejte se na příklad na tento obrázek…

pro co každý den vstáváte z postele

Ten jsem vytvořila, když jsem byla ještě zaměstnaná a každodenní vstávání v šest pro mě byla muka. Co Vás ráno tahá z postele? Tehdy jsem uvažovala velmi hluboce nad svými cíli a jednotlivými strategiemi, jak jich dosáhnout. Měla jsem velmi silný motiv – mít možnost vstávat později než v 6!:-)

 

Nechte se inspirovat, podívejte se na vývoj obrázkových příspěvků na Sebekoučování a napište mi, který obrázek se Vám nejvíce líbí.

 

Andrea Šatopletová (Hnízdová)
Andrea Šatopletová (Hnízdová) je představitelkou systemické psychoterapie a Brain-based koučinku. Ví, jak je náročné vyjít ze začarovaného kruhu nespokojenosti a začít proměňovat svůj život k vlastní spokojenosti. Ihned se do Brain-based koučinku zamilovala, protože konečně objevila způsob, jak pomoci lidem rychle a natrvalo změnit jejich životy. Pomocí psychoterapie chtěla lidem pomáhat od dětství, a tak si plní sny. Nyní už může říct, že je expertem na svůj život!
Komentáře