Videopomocníci z neurověd

Obrázek k neurovědám

Mám pocit, že tento týden musí být nějaké erupce na Slunci, jinak si neumím vysvětlit tento můj týden vzhůru nohama. Člověk se snaží si vše naplánovat a realita je pak nakonec jiná. Znáte to? A řídíte se čtyřmi jednoduchými pravidly ukázané ve videu?

Musím se přiznat, že konec minulého týdne jsem měla hektický, takže jsem jednu z pomůcek nedodržela dle svých představ. Uhodnete, která to byla? Ano, plánování „bloků“. to znáte již z minulého příspěvku. Asi i proto je můj týden naplněn zmatky a náhlými změnami. Naštěstí jsem si tato čtyři jednoduchá pravidla připomněla v tvorbě hravého videa. To jsem pro Vás zvládla vytvořit a mám z něj opravdu velkou radost.

Podívejte se na VIDEO zde>>

Jak se vám daří tyto čtyři pomocníky z neurověd dodržovat? Jistě jsou jednodušší a náročnější období. Přeji Vám, ať se s jejich pomocí koncentrujete co nejlépe a Vaše výsledky ocení nejen Váš šéf, ale také rodina, přátele a Vy sami. Není nad příjemný pocit z dobře odvedené práce. A pozitivní ladění se rádo rychle množí :-).

Přeji spokojené efektivní dny!

Andrea Šatopletová (Hnízdová)
Andrea Šatopletová (Hnízdová) je představitelkou systemické psychoterapie a Brain-based koučinku. Ví, jak je náročné vyjít ze začarovaného kruhu nespokojenosti a začít proměňovat svůj život k vlastní spokojenosti. Ihned se do Brain-based koučinku zamilovala, protože konečně objevila způsob, jak pomoci lidem rychle a natrvalo změnit jejich životy. Pomocí psychoterapie chtěla lidem pomáhat od dětství, a tak si plní sny. Nyní už může říct, že je expertem na svůj život!
Komentáře